سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قلمدون
 
این وبلاگ به کمپین *من عاشق محمد(صلّی الله علیه و آله و سلّم) * هستم، پیوست


فتنه گران 88 با آشوب طلبان امروز، نوکران یک اربابند/ انتقام بچه گانه امریکا و اسرائیل از قدرتمندترین نظام خاورمیانه

 

خلاصه متن:

اما حمایت ها و تعجب برانگیز تر دلسوزی دولتمردان کشورهایی که به خون ملت ایران تشنه اند و نظام جمهوری اسلامی ایران را خار در چشم خود می بینند، نشان از نیابتی بودن این وقایع از جانب دشمنان نظام دارد.به نظر می رسد، خشم دشمنان نظام بعد از سرکوبی داعش در کشورهای همسایه – عراق و سوریه- و مالیدن شدن پوزه شان بر زمین ذلت، آنها را چنان خشمگین کرده که بار دیگر تصمیم دیوانه وار گرفته و به مصاف نظامی می روند که خون هزاران شهید آن را به ثمر نشانده است.

منیره غلامی توکلی


این روزها صحبت بر سر ناآرامی هایی است که در گوشه و کنار کشور به چشم می خورد. ناآرامی ها و اعتراضاتی که شاید ابتدای آن با تجمعات اعتراضی بر سر گرانی ها و وضعیت بد معیشت مردم رقم خورده بود اما در ادامه با ورود عناصری که گاها دیده شده متحدالباس هستند – سویشرت سفید و شلوار مشکی - به خشونت طلبی و هنجارشکنی سیاسی و اجتماعی تبدیل شد.

 

در این بین آمارها توئیت هایی که در این زمینه تولید شده این امر را مستند می سازد که ناآرامی ها توسط عده ای هدایت می شود که در کشور نیستند و قطعا نه برای گرانی ها، وضعیت بد معیشتی یا از بین رفتن سرمایه شان توسط بنگاه های اقتصادی، جان شان به لب رسیده و در خیابان ها ریخته اند بلکه هدفشان سرنگونی نظام و از بین بردن اسلام در کشور است.

 

شعارهایی که اندک جماعتی هوچی در خیابان ها به ویژه در شهرستان ها در روزهای گذشته سر داده اند، یادآور شعارهایی است که 8 سال پیش فتنه گران آن را بر زبان آورده و فریاد زده بودند. شعارهایی چون " نه اسلام و نه قرآن جانم فدای ایران" که با عملکرد سخیف آنها در به آتش کشیدن پرچم ایران در تناقض و عدم سنخیتی آشکار است و نشان می دهد که این افراد نه تنها عشق به ایران و مردم ایران را ندارند بلکه خودفروختگانی غرب زده و منافقانی زبون هستند که سرمشق حرکت های خود را از اربابان غربی – عربی می گیرند.


 

به آتش کشیده شدن حسینیه ها که نمونه آن را در سال 88 با به اهانت به ساحت امام حسین علیه السلام دیده بودیم نشان از همزاد بودن این فتنه گران با فتنه گران سال 88 دارد، نوکران بی جیب و مواجبی که از یک ارباب دستور می گیرند و برای به اصلاح به ثمر نشستن یک هدف آن هم نابودی اسلام، به خیابان ها می ریزند.

 

البته کدام عقل سلیم می پذیرد که لیدرهای آشوب طلبی که فقط توانسته اند مشتی نوجوان و جوان را هیجانزده کرده و با پرتاب سنگ و شکستن شیشه  به آتش کشیدن چند پیت حلبی و خسارت به اموال عمومی، بتوانند یک نظام مقتدر را آزار دهند؟! حرکت این افراد گویی وز وز مگسی در گوش پیل است! .

 

اما حمایت ها و تعجب برانگیز تر دلسوزی دولتمردان کشورهایی که به خون ملت ایران تشنه اند و نظام جمهوری اسلامی ایران را خار در چشم خود می بینند مصداق این ضرب المثل است که شتر سواری دولا دولا نمی شود، توئیت های آنها و دلنگرانی هایی که برای احقاق حق مشتی اراذل و اوباشی که تعداد آنها انگشت شمار است، نشان از نیابتی بودن این وقایع از جانب دشمنان نظام دارد.

 

به نظر می رسد، خشم دشمنان نظام بعد از سرکوبی داعش در کشورهای همسایه – عراق و سوریه- و مالیدن شدن پوزه شان بر زمین ذلت، آنها را چنان خشمگین کرده که بار دیگر تصمیم دیوانه وار  گرفته  و به مصاف نظامی می روند که خون هزاران شهید آن را به ثمر نشانده است.

 

این خشم عظیم را می توان در شعارهایی که علیه سپاه، این بازوی قدرمتند حمایت از نظام و یکی از ارکان برقرار کننده امنیت در مرزهای کشور دید آنجا که مشتی خودفروخته شعار مرگ بر سپاه سر می دهند و در کنارش به رئیس جمهور کشوری 80 میلیونی اهانت می کنند .. همه رد گم کردن این  قضیه است که خود را در پوشش مردم ایران به خورد رسانه ها بدهند.

 

آیا جماعت نادانی که امیدوارند که درخت عظیم و مقدس جمهوری اسلامی ایران را با کم قدرت ترین بادهای سرنگون کنند با خود فکر کرده اند که جوانان انقلابی و انقلابی گر این مرز و بوم برای دفاع از سرزمین های اسلامی  و حریم اهل بیت، مهاجران الی الله شدند و قبای شهادت به تن کردند و حریم اسلام را از دهان آنها بیرون کشیدند! برای شان سخت است که چشمان کسانی که نگاه چپ به مرزها و آرمان های انقلاب اسلامی دارند از کاسه بیرون بیاورند!

 

به نظر می رسد سیلی که مردان نظامی ایران اسلامی در سپاه، ارتش به صورت اسرائیل و آمریکا و هم پیمانان عربی – عبری آنها زدند ، آنچنان دردناک بوده است که اینگونه می سوزند و خود را به در و دیوار می زنند تا شاید بتوانند چون خاری کوچک بر بدنه قوی نظام وارد شوند! در حالی که کورخوانده اند و این ملت پیری فرزانه ای دارد که یک کلام از او چنان بصیرتی ایجاد می کنند که تمام نقشه هایشان نقش بر آب خواهد شد.

 

اگر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تنها کمی به تجربه تلخ گذشتگان و فرزندان حرام زاده خود چون طالبان، داعش، عناصر ضدانقلاب و منافقین نگاهی بیندازند، دست از دسیسه برداشته و خواهند فهمید به این صدق قول و بصیرت رهبر انقلاب اسلامی ایمان خواهند آور که فرمود: « بزرگنمایی رسانه های دشمنان درباره میزان مخاطبان همچون وعده های آنان درباره اضمحلال جمهوری اسلامی، پوچ و دروغ است.  روز اول انقلاب گفتند نظام اسلامی شش ماه بیشتر دوام نمی‌آورد، در پایان شش ماه گفتند دو سال، و بعد هم مدام این تحلیل های بی اساس را تکرار کردند اما بعد از 40 سال جمهوری اسلامی به حیات طیبه خود ادامه می دهد».


حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: « همه بدانند در این مرحله نیز امریکای جنایتکار و همدستان او را به فضل الهی زمین‌گیر خواهیم کرد.»

 

اما از آنجایی که شروع اعتراضات مردمی از وضعیت بد اقتصادی و دروغ انگاری مردم از کم شدن تورمی بود که دولت بر آن پافشاری دارد! و همچنین ناامید شدن آنها از وعده های چهار ساله دولت در رفع تحریم ها توسط برجام بود، این دست حوادث باید زنگ خطری برای تیم اقتصادی دولت باشد تا دست از شعار دادن و توهم گرایی در تک رقمی شدن تورم و وضعیت بهتر اقتصادی  بردارند و به دنبال عملیات سازی کردن " اقتصاد مقاومتی باشند" چرا که بنابر فرمایش مقام معظم رهبری: « اقتصاد درون زا و مقاومتی علاج ابزار اصلی دشمن یعنی تحریم است و مسئولان اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند و به زبان آوردن آن اکتفا نکنند و متوجه باشند که اقتصاد مقاومتی با واردات بی رویه و ضعف تولید داخلی نمی‌سازد. »

 

این امام خامنه ای " اقتصاد مقاومتی" را «باطل السحر»، دشمنان می دانند فصل خطاب تمام تصمیم گیری هایی است که دولت و تیم اقتصادی اش باید بر آن صحه بگذارند کسی که از باطل السحر، دسیسه های دشمن روی برگردان است ، گویی که بر حق این ملت خیانت پیشه کرده باشد!

 

انتهای پیام/ غنوشته شده در تاریخ سه شنبه 96/10/12 توسط منیره غلامی توکلی

 خبر که می گذارم، گویی از دنیا رفته ام! تمام هوش و حواسم به تنظیم و ویرایش متنی است که خبرنگار برایم ارسال کرده. امروز هم در چنین حال و هوایی بودم که مهندس عابد وارد اتاقم شد که بلند شو برو بیت رهبری! گفتم خیر باشد، خیلی کار دارم عابدجان.. با اصرارهای مهندس من و زهرا آماده رفتن شدیم البته بدون سروصدا.. آخه در مجموعه ای که 50 تا خانم، عاشقانه برای رفتن به دیدارهای رهبر سر و دست می شکانند، می شود با وجود 2 کارت وورد قیل و قال کرد؟!

وقتی می رسیم به کارت های مان گیر می دهند! یکی از مسئولین جلوی در ورودی به کوچه، می گوید: از کجا آمده اید؟ کارت تان مردانه است!، باید همراهی شما را تأیید کند.

ساعت نزدیک 9 شده و ما منتظر خانم اصلانی تا با وجود او شاید مجوز ورود بگیرم.. با زهرا تمام خاطرات یکی – دو ساعت گذشته را مرور می کنیم شاید با خندیدن به چگونگی فرارمان از مجموعه بشود سرمای هوا را تحمل کرد.

ساعت 9:15 خانم اصلانی می رسد با دیدن کارتش آه از نهادمان بلند می شود، کارت خانم اصلانی هم شبیه ماست و حالا سه نفری گیر می افتیم! آیا کسی پیدا می شود تا ما را از هفت خوان رسیدن به حسینه بگذراند؟!

دقایقی بعد با مجوزهای صادر شده ما سه نفر هم وارد حسینه می شویم. گذشتن از گیت ها هم برای خودش دنیای دارد.. آنقدر بازرسی بدنی می شویم که خُلقَم تنگ می شود و با زهرا سر جنگ می گذارم .

دیدار با رهبری 6/10/96

با ورود ما به حسینیه، صدای شعارها و تکبیرهای حضار بالا می رود و این باعث خنده مان می شود .. چهره ها اکثراً شهرستانی هستند مخصوصا هموطنان خوب سیستان بلوچستان که به نظرم اهل تسنن هستند.


شعارها یادآور حماسه 9 دی سال 88 است. مهم ترین شان « خامنه ای کوثر است؛ دشمن او ابتر » است ؛ « این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده »، « مرگ بر ضد ولایت فقیه » ...


با شروع خواندن حماسی سعید حدادیان حال و هوای حسینه عوض می شود او حرف دل جماعت را می زند و آنها با تکبیر و احسنت او را همراهی می کنند.


بیش از یک ربع هست که جماعت مردان سرپا ایستاده و مشتاق دیدار رهبری هستند. بالاخره لحظه موعود می رسد با بالا رفتن پرده آبی رنگ آقا وارد می شوند و اینبار هم صدای تکبیر و صلوات در هم می پیچد هر کسی به رسم و سیاق خود عرض ادب و ارادت می کند و همین باعث بهم ریختگی اوضاع می شود!


آقا دقایقی به این شور و هیجان با نگاه مهربان و بالا بردن دستانشان، پاسخ می دهند اما گویا مسئولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسرکشور! برای شعار دادن و ابراز ارادت اصلا هماهنگی و کار تبلیغاتی نکرده بودند     J     هر کسی ساز خود را می زد و همین امر تا پایان جلسه برقرار بود، تکبیرهای نا به جا و خندیدن بلند وسط صحبت های آقا .. خلاصه ساعاتی بود که اشک و لبخند و ذوق و شور و شعور با هم در آمیخته شده بود.


در تمامی ساعاتی که آقا صحبت می کردند، همه اش حسرت یک کاغذ و قلم داشتم تا بتوانیم آنچه می شنوم خارج از حالت خبری بنویسم. این مهم ترین بخش هایی از صحبت های رهبر معظم انقلاب در خاطرم مانده است:


-          شبهه پراکنی و گرفتن « امید و اعتماد به نفس» از ملت ما مهم ترین هدف دشمن در جنگ بزرگ نرم است.


 -               به فضل الهی و با اتکا به هوشیاری و ایستادگی مردم، همچون گذشته بینی دشمنان را به خاک می مالیم     ..


-          تبلیغ ریشه قرآنی دارد و ما آن را از هیچ کشوری نگرفته ایم و باید دارای چهار ویژگی «رساندن صادقانه، صمیمانه، مسئولانه و امانت‌دارانه یک پیام به افکار عمومی بمنظور تفاهم با مردم» است.


-          امروز مهمترین هدف جنگ نرم دشمن، گرفتن امید و اعتماد به نفسِ ملت ایران است    .


 -             امروز جنگ، جنگ نظامی نیست زیرا دشمن جنگ نظامی نمی کنند و غلط هم می کنند اگر بخواهند جنگ نظامی کنند.


-         جنگ نرم دشمن خطرناک‌تر از جنگ نظامی است.


-          ملت ایران چهل سال مقتدرانه در برابر جنگ های دشمن، ایستادگی کرده و از هفت‌خوانی عبور کند که دیگر ملت‌ها از یک‌خوان آن نیز نتوانستند عبور کنند.


-          مهمترین طراحی جبهه مقابل در مقطع فعلی را ناامید کردن مردم به آینده و گرفتن اعتماد به نفس آنان از طریق بزرگنمایی مشکلات و ضعف ها و کاستی ها است.


-         امروز در فضای مجازی، هزاران توپخانه در حال شلیک به سمت ملت ایران است دشمن نباید از این فضا برای هدف قرار دادن هویت و موجودیت ملت و نظام اسلامی استفاده کند.


 -  برخی از افراد هستند بجای آنکه سیاست خود را «دینی» کنند، دین خود را با سیاسی کاری همراه کرده اند.  


 - کسانی که ده سال همه امکانات کشور در اختیار آنها بود و کسانی که امروز همه امکانات مدیریتی کشور را در اختیار دارند، حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند و علیه کشور سخن بگویند.

  

- نقد باید منصفانه و مسئولانه و عاقلانه باشد نه نقد همراه با فحاشی و تهمت، چراکه نقد و نقدپذیری واجب است اما تهمت و لجن پراکنی حرام است.


- در نقد خوب،  هنر آن است که انسان خدا را در نظر داشته باشد و منطقی حرف بزند و از سخن گفتن برای هوای نفس و جهات شخصی و دستیابی به قدرت پرهیز کند چرا که خداوند بابت هر سخنی از انسان سؤال و مؤاخذه خواهد کرد.


-          «انقلابی‌نمایی» غیر از «انقلابی‌گری» است و انقلابی گری پایبندی و تدین لازم دارد.


-         نمی شود که انسان در یک دهه همه‌کاره کشور باشد و در دهه بعد، تبدیل به مخالف‌خوان کشور شود.


- نهم دی با آن عظمت، روز پاسخ ملت به چنین بازیهایی و دفاع از ارزش های انقلاب و دین بود  


-  در نهم دی برای دفاع از انتخابات ایستادگی کردیم .


-          امریکای جنایتکار و همدستان او را به فضل الهی زمین‌گیر خواهیم کرد.


-         رژیم ایالات متحده امریکا را از فاسدترین و ظالم ترین حکومت های دنیا است.


-          به اذن الهی ملت ایران و نظام اسلامی در همه عرصه ها امریکا را مأیوس خواهند کرد.


- ریگان از ترامپ هم قوی تر بود هم عاقل تر ( صدای خنده حضار بلند شد) او هنرپیشه‌تر بود و بهتر هم نقش بازی می کرد.


- ریگان اکنون در درگاه عذاب الهی مؤاخذه می شود و جمهوری اسلامی با اقتدار افزون‌تر به رشد و پیشرفت ادامه می دهد. ( خنده حضار که باعث  شد رهبری توضیح مختری در خصوص این فرمایش شان بدهند)


-         بعضی مقامات امریکایی با دستکش مخملی که دست چدنی شان را پوشانده بود در برهه ای سر بعضی از ما را گرم کنند اما زود رسوا شدند .


-         اقتصاد درون زا و مقاومتی با جلوگیری از واردات بی رویه و خرید اقلام مورد نیاز دستگاه ها از تولیدات داخلی ، باطل السحر دشمن در جنگ اقتصادی است.


انتهای پیام/ تنوشته شده در تاریخ چهارشنبه 96/10/6 توسط منیره غلامی توکلی
<      1   2      
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک