شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي ارسالي

تسبیح دیجیتال

قلمدون

هما بانو
12:20 عصر
قلمدون
حضور قلمدون در مشاوره موفق با دختري که 5 سال تن به ازدواج سفيد داده بود.

قلمدون

قلمدون
آنچه در اين مسير مشخص است و نمي توان نسبت به آن چشم پوشي داشت نقش زنان در پيشبرد اهداف حمايت از کالاي ايراني وبالتبع رونق توليد است . زنان به عنوان مديران اقتصادي و فرهنگي خانواده با توجه به نقش مهم خود در پيشبرد اهداف کلان اقتصاد مقاومتي مورد هجمه فکري دشمنان نظام که درصدد تضعيف نظام جمهوري اسلامي ايران و در نهايت براندازي اين نظام مقدس هستند قرار دارند.
قلمدون
پس يکي از مهم ترين حلقه هاي کشف شده که به اندازه کافي مورد توجه قرار گرفته نشده است، بحث فرهنگي و نگاه ويژه به تربيت فکري زنان به سمت استفاده و حمايت از کالاي ايراني و توليدات داخلي است چيزي که باعث افزايش تقاضا و رونق توليد مي شود.

قلمدون

+ *فتنه گري تازه فائزه هاشمي با تخطئه ديدگاه امام خميني در حوزه زنان! آنچه که به فائزه هاشمي اينگونه اجازه مي دهد بر شخصيت بزرگ از جهان تشيع، مرجع عالي قدر و ولي فقيه، گستاخي کند، تربيت غيرديني و نگاه کينه توزانه اش به مباني انقلاب اسلامي و بنيانگذارش است که اگر آيت الله مي توانست و مي خواست مقابل اينگونه اقدامات دخترش را بگيرد امروز شاهد اين گونه لجن پراکني هاي او نبوديم.
هما بانو
چقدر اين موجود نفرت انگيزه !!!
قلمدون
اما بدتر از اين بي توجهي آيت الله به تربيت ديني دخترش، سکوت خانواده امام خميني(ره) در برابر اين توهين هاست که با توجه به حال و روز توليت حرم مطهر امام خميني (ره) توقع بسيار زيادي است.
همه 5 نظر
قلمدون
{a h=banoyedashteroya}هما بانو{/a} بله واقعا . البته نيمه پر ليوان لجن پراکني هاي زيادش، پرده برداري هاي متواتر از شخصيت خانوادگي، خاندان آيت الله هست.
از خاندان مرحوم مغروق در استخر فرح (هاشمي رفسنجاني) بدي، شرُ و نکبت مي بارد.

قلمدون

+ لبخند زيباي حلما! براي ديد و بازديد عيد،حلما و مادرش اومده بودن منزل ما . قاب عکس بابا را ديد و به خواهرم گفت: « خاله منصوره!باباي توهم رفته پيش خدا؟» و با نگاهي منتظر،چشم به دهان خواهرم دوخت. منصوره گفت:آره حلما جان براش صلوات بفرست.با شادي و لبخندي که نشان از همذات پنداري داشت صلوات فرستاد. * اون نگاه و لبخند که بالاخره کسي را پيدا کرده که مثل خودش، باباي آسماني داره از ذهنم بيرون نميره*
قلمدون
حلما نجفي، دختر شهيد مدافع حرم ميثم نجفي - دو کوهه سال 98
فرق آسمانيها با زمينيها. آسمانيها در شادي وصولشان، مستانه به دنيا خنديدند و عندربهم يرزقون شدند، ولي ما زمينيان، عاشقانه به دنيا چسبيده‌ايم و گرفتار شده‌ايم. پس اي شهداء آسماني، به رسم رفاقت، ما را بيدار نمائيد، تا از دنيا دل بکنيم. شهدايي باشيد و احسن به حلما عزيز.
همه 5 نظر
{a h=qalamdoon}قلمدون{/a} دختر شهيد چقدر زود بزرگ. شد خدا حفظش كنه

قلمدون

+ بسمه تعالي در ايامي که سيل در حال ويران کردن خانه هاي مردم بود وجان آنها را به مخاطره انداخت، آزمون مردانگي نيز برگزار ميشد.دراين ميان ميستاييم رفتار جوانمردانه و بسيجي وار يکي از برادران ارتش جمهوري اسلامي ايران، جناب«سرهنگ محمد حقيقي»که با حرکت خود مسيرنجات مردم را تسهيل کرددر شرايطي که راه ديگري نبود. زيباترين نکته در اين ميان تأکيد ايشان بر حفظ حرمت بانواني است که براي نجات شان تلاش ميکردند.
قلمدون
آرزو مي کنيم ايران اسلامي، هر روز شاهد نقش آفريني چنين مردان بزرگي باشد که با تأسي از سيره اهل بيت عليهم السلام و با هدف جلب رضاي خداوند متعال، خدمتگزار مردم هستند.معاونت فرهنگي بسيج خواهران سازمان بسيج جامعه زنان کشور
هما بانو
خدا حفظشون کنه ان شا الله

قلمدون

+ ?مناطق سيل زده صحنه نمايش مدافعان واقعي حقوق زنان/همت والا، اراده محکم و دلسوزي بانوان سپاهي در کمک رساني به سيل زدگان ستودني است ??فعاليت زنان پاسدار در بحران سيل چه به عنوان پزشک،امدادگر و چه به عنوان مشاور مردم مصيبت ديده و فعال فرهنگي و حتي همبازي با کوکان سيل زده،چشمگير و قابل تحسين است، اقداماتي که مدعيان حقوق زنان حتي به آن فکر نکرده اند!.
قلمدون
ابتکار و لشکر فمنيست ها غايبان اصلي اين حماسه ملي هستند.
هما بانو
سلام عزيزم.. خدا قوت :) خدا شما رو حفظ کنه منيره جان :-) @};-

قلمدون

+ سلام دوستان عزام استان لرستان - شهر پل دختر هستم. حس عجيبي دارم . تابستان پارسال در اين استان زيبا چقدر محو نقاشي خداوند شده بودم . هر جا که قدم مي گذاشتي زيباي منحصر به فردي را مي ديدي .. اميدوارم با گذشت زمان اندکي از وضعيت وخيم کاسته شده باشه..
هما بانو
سلام عزيز دلم.. :)خدا قوت منيره جان.. مراقب خودت باش گلم @};-
هما بانو
ان شا الله .. به اميد خدا
خداوند شما و همه مددرسانان را مدد نمايد. انشاءالله
*قاصدك*
سلام . انشالله که هر چي خيره اتفاق بيفته

قلمدون

هما بانو
:(
دستتان درد نکند، اما چرا تصوير زيباي شهيد محمد عزيز، زينت بخش وبلاگ و پارسي يار نيست؟!
همه 5 نظر
هما بانو
چقدر عدم حضورت دردآور بود بود و چقدر از حضورت خوشحالم منيره جانم :-) @};- هميشه باش نازنين دوستم @};-
قلمدون
سلام هماجان، عزيز دلم .. ممنون از اين همه لطف ان شاء الله قابل باشم

قلمدون

+ سلام به همه. سعادتم براي حضور در پارسي کمرنگ شده اما محبتم به شما همچنان باقيست. مسافرم؛امکان عرض تبريک عيد ندارم لذا دقايق قبل از حرکت خودم را به پارسي رسوندم که براتون پيشاپيش بهاري سبز،دل انگيز و پربرکتي آرزو کنم . دوستانم:مادرهما، آيدي، انديشه نگار، در انتظار آفتاب استادم:لحظه هاي آبي - قاسمي قديمي هاي پارسي:آقايان راوندي، وزنه سياسي، کميل، ياسيدالکريم، عقيل و عبدي.. مدير محترم:آقاي فخري
قلمدون
و همه حاضرين در اين جمع مهربان .. خوش باشيد و سرفراز @};-
بزرگواريد، بهار و سالي خوب و خوش رو براتون آرزو مي کنم. مراقب خودتون باشيد@};-
بعدی همه 10 نظر قبلی
هما بانو
سفرتون هم خوش و بي خطر و پر از سلامتي و سعادت ان شا الله .. سفر خوبي برات آرزو مي کنم .. ممنونم از فيد قشنگت عزيز دلم @};-
به سلامتي ...سفرتون بي خطر ....عيد شما هم مبارک ..و..دلتون شاد ...سپاسگزار از اينکه يادمون بوديد :)@};-

قلمدون

+ معمولا بيش فعال ها، کمبودهايي در عملکردهاي اجرايي دارند، يعني از تواناييِ فکر کردن و برنامه ريزي کردن از قبل، سازماندهي کردن، کنترل انگيزه‌ها و تکانه‌هاي ناگهاني و تا انتها انجام دادنِ کارها، برخوردار نيستند. از ولي شان حرف شنوي ندارند و مهارت " گوش دادن" ندارند. بلاشک دولت يازدهم و دوازهم #دولت_بيش_فعلان هست.
امروز از جلوي مجلس رد ميشدم عده اي از مردم داشتند عليه اختلاسها و ستم روا داشتنشان بر مردم شعار ميدادند ...
*Baran*
:( :)
هما بانو
:) @};- :)

قلمدون

+ در تاکسي کنار دست من دو دختر نشسته و صحبت مي کردند.. دختر1:عجب پدرسگيه! دختر2:آره عمه قربونش من: :-o دختر1: وقت پياده شدن،بوفالو بذار حساب کنم! دختر2: نه کثافت!پولتو به رخ اون ميمون بکش! وقتي از تاکسي بيرون رفت، دوستش،گفت: رفاقت 10 ساله داريم، اُسکليه.. خيلي دوستش دارم و من همچنان:-o *آيا زبان محاوره اي زيباي ما الفاظي براي نشان دادن دوست داشتن وجود ندارد؟چقدر از زيبا صحبت کردن دور شده ايم!*
قلمدون
بابت نوشتن کلمات عاطفي! زشت اين دو دختر جوان عذرتقصير دارم! ببخشيد
بعدی همه 10 نظر قبلی
چرا واقعا :(
قلمدون
{a h=banoyedashteroya}هما بانو{/a} سلام هما جانم، باور کن در يک موقعيتي گير کرده بودم که نگو؛ هم متعجب، هم خجل، هم دلخور و عصباني .. خلاصه بد حالي بود

قلمدون

قلمدون
اکرم رزاقي خواهر شهيدان مهدي و مصطفي رزاقي گفت: « همه فقط ميگويند خوش به حالتان که خانواده شهدا هستيد، ولي نميدانند ما چه ميکشيم ،مادرم افسردگي گرفته بود» و مريم خانم خواهر بزرگتر ادامه داد: « هيچ وقت نگفتيم، حيف شهيدانمان رفتند، آنها جاي حق رفتند. هر کسي قدم بد بردارد تا ما احساس پشيماني کنيم، «هيهات». بله! غصه مي خوريم و براي هدايت و عاقبت به خيري جوانان دعا مي کنيم اما هرگز پشيمان نيستيم.»

قلمدون

قلمدون
خانم ابتکار! آيا در نظر شما « ازدواج کودک» در بين تمام مسائل و مطالبات زنان و خانواده حکم « يوزپلنگ» ايراني در بين تمام مشکلات محيط زيست را دارد! در اين صورت عاقبت کار کاملا مشخص است نياز به زياده گويي نيست..
قلمدون
هر چند اين تلاش ها تا به امروز به دليل خيرخوانه نبودن براي مردم و کرنش گري در برابر نهادهاي بين المللي غربي، به ثمر ننشسته است اما از نظر روحي براي مردم جامعه خطرناک و نااميد کننده است و از منظر بين المللي چهره نظام را خدشه دار مي کند و تنها کساني مردم را فراموش مي کنند و به دنبال خدشه دار کردن نظام جمهوري اسلامي هستند که ما از آنان به عنوان « خودباختگان، خيانتکاران و منافقين» نام مي
mp3 player شوکر
قلمدون
رتبه 30
79 برگزیده
1275 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله فروردين ماه
vertical_align_top