سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قلمدون
 
این وبلاگ به کمپین *من عاشق محمد(صلّی الله علیه و آله و سلّم) * هستم، پیوست

تجدید پیمان با اشک

فردا عجب روزی است. 16 محرم الحرام سال 1435 هجری قمری.

فردا عجب روزی است. 29 آبان ماه سال 1392 هجری شمسی.

روزی که بار دیگر در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی فارس، ترک، لر، بلوچ، ترکمن، عرب؛ شهری و روستایی و عشایر همدل و همنوا با زبان مشترک اشک شوق دیدار با رهبرو مقتدای خود را می سرایند.

فردا عجب روزی است؛ دو روز مانده به 34 سالگرد فرمان تاریخی امام در تأسیس بسیج مستضعفین.

دیدار با رهبری

فردا عجب روزی است ، روز اعلام ولایتمداری امت بر امام سید علی خامنه ای. فرصتی بی نظیر برای  دیدار با فرمانده کل قوا، جهت روشن شدن ضمیر ها برای فردایی که قرار است  بسیجیان سپاه حضرت محمد(ص) به تجدید میثاق با بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران بر سر مزارش بروند .

ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 92/8/28 توسط منیره غلامی توکلی

قلمدون: تربیت مردانه پسرها از دوران کودکی آغاز می شود

ارایش مردان

برخی از روانشناسان بر این باورند که  گروهی از پسران جوان به دلیل نداشتن اعتماد به نفس و کسب توجه از سمت دیگران، افزایش زیبایی ، تنوع طلبی، تقلید از بازیگران تلویزیون و سینما و نزدیک کردن چهره شان به ستاره سینمایی ، الگوپذیری از ابررسانه هایی مانند ماهوراه و شبکه های مختلف بیگانه، تک فرزند بودن و هم نشینی زیاد با زنان چون مادر و خاله و عمه به زن نما شدن وبه  آرایش کردن زنانه  روی می آورند.


ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 92/8/27 توسط منیره غلامی توکلی

قلمدون:

 

کتاب و کتابخوانی

این روزها صبحت درباره کتاب و کتابخوانی داغ داغ است . روز کتاب و کتابخوانی بهانه ای است تا ذوق و سلیقه هر قلم به دست را به سوی چرایی وضعیت کتاب و کتابخوانی و چگونگی نهادینه کردن این ارزش در جامعه بخصوص در بین نسل جوان و دانشجو ، جلب کند  . 

وقتی برای درک بهتر اهمیت این موضوع و شروع بحث، سراغ منابع می روی  باز هم کتاب  با موضوعات احادث ، نظریات و توصیه های مختلف بزرگان در باره ارزش کتاب و اهمیت کتابخوانی، کمک حالت می شوند.  توصیه هایی که گاه از لسان بزرگان دینی و زمانی از نظرگاه دانشمندان علوم مختلف نقل شده است. اما صحبت اینبار من از ایران است و دیار دانشمندان و مردمان دانش دوستش .

ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 92/8/26 توسط منیره غلامی توکلی

    قلمدون :  

حدیث گهربار امام سجاد ع

 

حدیث گهربار امام سجاد ع

حدیث گهربار امام سجاد ع

حدیث گهربار امام سجاد ع

حدیث گهربار امام سجاد عنوشته شده در تاریخ شنبه 92/8/25 توسط منیره غلامی توکلی

یادآوری پیام حسین(ع) فقط در دهم محرم خلاصه نمی شود


مکتب عاشورایی در حکومت سید علی

قلمدون:

دیشب در شام غریبان اولاد پیامبر، شمع ها روشن کردیم و در دسته های کوچک و بزرگ به یاد اسرای خرابه نشین شام، پروانه ای شدیم گرد خاطر وجودشان؛ سوختیم و سوختیم تا مصداقی شایسته باشیم برای « آتش بگیر تا بدانی چه می کشم، احساس سوختن به تماشا نمی شود» و خوش به حالمان که کوفیان پیمان شکننده و شامیان به تماشا نشسته نیستیم.  

اما به راستی عاشورای حسینی به پایان رسیده است؟ آیاما توانسته ایم تکلیف شرعی خود را چون حسین بن علی(ع) در برابر احیا و حفظ شرایع اسلامی، دفاع از عدالت ، حق ولایت، خدامحوری و تاریخ سازی به درستی انجام دهیم؟
ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ جمعه 92/8/24 توسط منیره غلامی توکلی
   1   2   3   4      >
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک