سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قلمدون
 
این وبلاگ به کمپین *من عاشق محمد(صلّی الله علیه و آله و سلّم) * هستم، پیوست

 

زنان کارافرین

به گزارش قلمدون به نقل از طنین یاس - زنان در زمان کوتاه توانستند قابلیت و توانایی های خود را در زمینه های مختلف به ظهور برسانند و با ورود به عرصه کسب و کار، تحولاتی عظیم در توسعه اقتصادی کشورها ایجاد کنند. انتخاب فعالیت های کارآفرینانه توسط زنان با شرایط خانوادگی و مسیر زندگی آنان ارتباط مستقیم دارد؛ زنان در مقایسه با مردان بعد از ازدواج تمایل به فعالیت هایی که منجر به کارآفرینی شود؛ دارند. دلایل متعدد در این زمینه وجود دارد که مهم ترین آنها شرایط شخصی خانوادگی است.

ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 92/5/28 توسط منیره غلامی توکلی

به مناسبت گرامی داشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی 80 بانوی بسیجی از 25 استان کشور در مدت دو روز، قله سبلان سومین قله بلند ایران را فتح می کنند.

ارتفاعات سبلان

 گزارش قلمدون به نقل از طنین یاس : این صعود سراسری به همت ورزش خواهران سازمان ورزش بسیج کشور  و با همکاری سپاه حضرت عباس (ع) با حضور 80 خواهر بسیجی از 25 استان کشور از 29   تا 31 مرداد ماه انجام می شود.

صعود به قله سبلان پنچمین صعود خواهران بسیجی به قلل مرتفع ایران است، اردیبهشت سال گذشته هم 100 بانوی بسیجی از 13 استان کشور، در ایام میلاد کوثر قله شیرکوه واقع در استان یزد را فتح کردند.

فتح قلل مرتفع  یکی از برنامه های بسیج ورزش در راستای ارتقاء سطح ورزش بانوان بسیجی است که با هدف حفظ انسجام نیروها و بالابردن روحیه بسیجیان، فرهنگ سازی ورزش همگانی و عمل به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص ترویج فرهنگ ورزش در کشور، صورت می گیرد

گفتنی قله  چهار هزار و 811 متری سبلان واقع در استان اردبیل یک کوه آتشفشانی غیر فعال است که در قله آن دریاچه‌ای زیبا به چشم می‌خورد و تمام قلل آن در ایام سال پوشیده از یخ و برف‌های دائمی است.نوشته شده در تاریخ دوشنبه 92/5/28 توسط منیره غلامی توکلی
سردار نقدی در همایش بزرگداشت بسیج جامعه زنان :
عظمتی که امروز زن ایرانی دارد، در دنیا بی‌نظیر است/زن، مربی و تربیت‌کننده تمام زنان و مردانی است که می‌خواهند یک جامعه را بسازند

قلمدون - سردار نقدی:عظمتی که امروز زن ایرانی دارد، در دنیا بی‌نظیر است. زن ایرانی الگوی همه زنان آزادی‌خواه عالم است و از تفکری که این زن را به وجود آورده است باید پاسداری کرد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 92/5/14 توسط منیره غلامی توکلی

این دل نوشته دوست خوبم میترا خسروبیک است که سال 88 در لید گزارشی نوشته بود،   گاهی تکرار را دوست دارم شرمنده

ماه خدا ماه رمضان

وقتی می خواهی از رمضان صحبت کنی، وقتی تصمیم می گیری از زیبایی هایش بگویی، وقتی اراده ات بر توصیف ساعات و لحظات افطار، جزم می شود؛ وقتی لحظه نوشتن فرا می رسد، قلم هم روزه می گیرد.!

واژه ها هیچ کدام در خور گشودن درهای توصیف نمی شوند؛ شاید عاجز شدن قلم، بیان از درک ناقص من و تو و شاید شیفتگی، زبان را الکن کرده باشد.

نمی دانم!

خلاصه رمضان برای خود شهری است، پرآشوب، پرتمنا، پر از چشم های مشتاق تر شده، لبان گزیده از پشیمانی و قدومی خمیده از سنگینی بار گناه و فراموشی است؛ لکن دل های پر امید در گوشه گوشه اذهان زنگار بسته چشم تمنا به قدری شریف بسته اند.

به راستی تفاوت رمضان با سایر ماه ها و تفاوت روزهایش با سایر روزها در چیست؟

آیا ساعات روزهایش طولانی تر است؟ آیا آسمان شب هایش پر ستاره ترند؟ آیا سحرهایش سپیدی بیشتری دارند و یا صبا در هنگامه صبح پر مرز و رازتر و سرگشاده تر می وزد؟ آیا مؤذن اذن سحر در کلاس دیگری درس آموخته، شیوه طنازی دیگری دارد و در مناره های بلند دیگری از دلدادگی آواز یگانگی خدا و ختم رسولش را می خواند؟ آیا حنجره غروب و افطارش طلایی است؟

نه! اینها همه حرف است؛ سؤالات بی پاسخ...

تفاوت رمضان در تغییر حالت دل است؛ در خانه تکانی قلب، زدودن غبار فراموشی و گناه از دل، شستن چشم سر برای جور دیگر دیدن، رمضان حتی گام های من و تو را در پیمودن صراط مستقیم قوت می بخشد ، سبکبال می شود و راه دل مشتاق را گرفته و به سر منزل مقصود می رسی .

شروع رمضان از کجاست ؟ماه رمضان

ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ جمعه 92/5/4 توسط منیره غلامی توکلی

دست های مرموز در مخدوش کردن عفت و حجاب

سیر تاریخی صحبت های مقام معظم رهبری در خصوص حجاب

جرعه 39

دست های مرموز در مدخوش کردن عفت و حجاب

دست های مرموزی امروز در حال  فعالیت هستند. کسانی حساب شده مشغول حرکت هستند که وضع عفت، عصمت و حجاب زنان را تدریجا مخدوش کنند و به وضع قبل از انقلاب بازگردانند

دیدار با وزیر آموزش و پرورش و دانشجویان مراکز تربیت معلم دختران62/12/2نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 92/5/3 توسط منیره غلامی توکلی
   1   2      >
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک